Enter your keyword

13 Mart 2021 Yeniay

13 Mart 2021 Yeniay

13 Mart 2021 Yeniay

13 Mart 2021 Yeniay

13 Mart 2021 tarihinde Türkiye saati ile 13:21’de 23° Balık burcunda bir Yeniay oluşacak.
Yükselen derecesi 15° Yengeç olan bu görünümde alt bantta aktif halde bulunan enerji Başak burcu arketipini taşıyor.
Sonlanma enerjisini daha bir baskın hissedebileceğimiz bu Yeniay ile çok çok derinlerden gelen içsel hüzün, kendini ve yaşamı sorgulama, psikolojik olarak kendini kurban edilmiş gibi hissetme, varoluşu irdeleme, depresyona ve melankolik durumlara yatkınlık çok ön planda…..
Yeniay’ın heyecanı ile yeni bir şeyler başlatma isteğinin yerini bu ağır enerjiyle, sanki olan durumu muhafaza etme ve kabuğuna çekilme olarak da algılayabilir ve gerçeklerden uzaklaşma eğiliminde olabiliriz.
Alkol ve benzeri maddelerle bu kaçışı desteklemeye çalışırken içinde bulunmak istemediğimiz durumlarla yüzyüze kalabiliriz. Gerçekliğimizi yitirmeden devam edebilmek önemli..
Element eksikliğinden kaynaklı olarak yaşam enerjimizin çekildiği hissine kapılabilir ve hangi boyutta varlığımızı sürdürdüğümüz konusunda kavramsal ve algısal kargaşalar yaşayabiliriz….
Bu dönemi yaratıcılığımızı ve sanatsal yönümüzü ortaya koyarak çok verimli şekilde değerlendirebiliriz. Bu tür yeteneklere sahip değil isek özellikle felsefe, teozofi, ezoterizm, parapsikoloji gibi derinlik gerektiren konulara yönelerek okumalar yapmak etkisi ağır olan enerjiyi sağaltmamız adına çok faydalı olacaktır.
Rüyalarımız çok fazla aktif bir hal alabilir. Uyandığımızda neyin gerçek neyin rüya olduğu konusunda kafa karışıklıkları yaşanabilir. Mümkün olduğunca notlar alarak ve sembolleri takip ederek bilinçaltımız ile ilgili çok önemli bilgiler de edinebiliriz.
Ölüm ve ölüm ötesi konular ilgimizi daha bir çekmeye başlayabilir. Ancak gerçekliğimizi yitirmeden, hala bu 3. boyut enerjisinde varoluşumuzu sürdürdüğümüzün farkında olarak günlük yaşantımızı sekteye uğratmadan yolumuza devam edebilmemiz çok büyük önem taşıyor….
Dini inancımıza göre ibadet, meditasyon ve kendimiz için yapacağımız enerjisel şifa çalışmaları dışsal etkenlerden dolayı çok fazla kafa karışıklığının yaşandığı, endişelerin, belirsizliklerin olduğu bu dönemi daha sakin bir şekilde atlatmamız adına fayda sağlayabilir.
2021 yılının çalkantılı sürecine yavaş yavaş ilerlerken kendimize biraz mola vererek, özellikle medyanın verdiği düşük frekans ve korku enerjisinin fişini bir süreliğine çekerek dinginliğin ve sükunetin öneminin farkına yeniden varabiliriz…
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog
error: Content is protected !!