Enter your keyword

11 Şubat 2021 Yeniay

11 Şubat 2021 Yeniay

11 Şubat 2021 Yeniay

11 Şubat 2021 Yeniay

11 Şubat 2021 tarihinde Türkiye saati ile 22:05’te 23° Kova burcunda bir Yeniay doğacak.
Hermes enerjisini alt bantta çalıştırırken retro pozisyonda olan Merkür takıntılı davranışlar sergilememize sebebiyet verebilir.
Odaklanmada problemler yaşayabiliriz.
Sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışırken ciddiyetimizi kaybederek işin eğlence tarafına kaçmaya eğilimli olabiliriz.
Aile içi zorlanmalar ve ani gelişebilecek olaylarla kayıplar yaşanabilir. Yine aile içinde ameliyat gerektiren sağlık sorunları ile karşı karşıya kalınabilinir.
Ortalık ve ilişkilerimizde kırılma noktası yaratabilecek durumlar ortaya çıkabilir.
İkili ilişkilerde yanlış anlamaların yol açabileceği olaylar öfke patlamaları ve şiddet şeklinde kendisini gösterebilir. Bunun bilincinde olup belki olayları yumuşatma imkanımız olabilir. Bu etki bir süre daha aktif olarak kalacağı için sükunetimizi korumaya çalışmak alacağımız maddi ve manevi zararı minimuma indirebilir.
Günlük yaşam rutinimizde belirsizlikler ve özellikle pandemi sürecinde bizlere aktarılan bilgilerdeki tutarsızlık karar verme mekanizmamızı etkileyebilir. Sis bulutu içinde yönümüzü kaybetmiş bir ruh hali içinde olabiliriz.
Rüyalarımızda çok fazla hareketlilik olabilir ve mesaj içeren sembollerle karşılaşabiliriz.
Bu sembollerin anlamı yine bizim bilinçaltımız ile ilgili olduğu için anlamlandırmada başka kişilerin yardımına ihtiyacımız yoktur. Yanıtı ileriki zamanlarda önümüze eşzamanlılıklar yolu ile gelecektir.
Bu zaman dilimini içimize yönelerek ve olabildiğince dışsal olumsuzluklardan kendimizi koruyarak değerlendirmek faydalı olacaktır.
Etrafımızda çok fazla spiritüel konularla ilgilenen, “yaşam koçluğu ve astroloji” adı altında danışmanlık veren kişiler var. Yardım almak istediğinizde o kişinin aldığı eğitimi, kendi özel yaşamında hangi yolda ilerlediğini, tavsiye ettiği kavramları kendinde uygulayıp uygulamadığını takip etmek, sorgulamak ve seçici olmak bu dönem belki kendimize yapabileceğimiz en büyük iyilik olacaktır.
Kendimizi iyileştirme ve sorunlarımıza çözüm arama adına şifanın kendimizde saklı olduğunu asla unutmayalım.
Bazen sadece küçük hatırlatmalara ihtiyaç duyarız. Yüksek ego ile karşı tarafı kontrol etme isteği, fikirlerin empoze edilmeye çalışılması ciddi kişisel ve karmik sorunlara sebebiyet verebilir.
Aramızda kendini “guru”, “master” ilan ederek tamamen maddiyata yönelik olarak çalışmalar yapan kişilerin yanı sıra, işini olması gerektiği gibi yapan ve saf enerjileri ile bütünün hizmetine kendisini adamış “yüce gönüllü” ruhlar da var.
Bu dönem her tür aldanmalara çok açık bir zaman sürecidir. Aldığınız veya duyduğunuz her bilginin size uygun olup olmadığını kendi mantık süzgecinizden geçirerek irdeleyiniz.
Kadersel olarak manipüle edilmeye açık olduğumuz bu dönem geçmiş zamanlarda bize karşı yapılan bu tür yanlışların su yüzüne çıkmasına olanak da tanıyabilir. Aynı konu yaşam planımızda ileriye doğru yol alırken yanılgılara kapılma potansiyelimizi de yükseltebilir. O nedenle her şeyi sorgulamanız ve size uymayan her türlü düşünce ve enerjiden uzaklaşmanız belki yaşamınızın ileriki dönemlerinde yaşayacağınız olumsuzlukların önlenmesinde engelleyici rol oynayacaktır.
İçinden geçtiğimiz çok zorlayıcı ve yanıltıcı zaman diliminde her bir bireye yaşam planlarında kolaylıklar diliyorum.
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog
error: Content is protected !!