Enter your keyword

24 Mart 2021 Dolunay

24 Mart 2021 Dolunay

24 Mart 2021 Dolunay

24 Mart 2021 Dolunay

28 Mart 2021 tarihinde Türkiye saati ile 21:48’de 08° Terazi burcunda oldukça kuvvetli bir Dolunay meydana gelecek.
Yükselen derecesi 07° Akrep olan bu görünümde altta yatan Yengeç semboliği kendimizi duygusal olarak daha hassas hissedebileceğimiz bir döneme işaret ediyor.
Uranüs’ün Boğa geçişi pek çok kişinin hayatında istekli olsun yada olmasın radikal değişim ve dönüşüm sürecini başlamıştı.
Bizleri “Dharma” yolunda yeniden yapılandırmaya iten Uranüs’ün evinde oluşacak bu tutulma etkisindeki Dolunay, pek çok kişi için şok edici sonlanma enerjilerini de bünyesinde barındırıyor.
Dharmik yapı içinde bilincin gelişebilmesi ve olgunlaşabilmesi adına deneyimlediğimiz ve kontrolumuz dışında gelişen kadersel olayların yanı sıra, bireysel olarak kendi irademiz ile almış olduğumuz kararların da sonuçlarının görülebileceği bu zaman dilimi bazı bireyler için gerçekten çok zorlayıcı.
Chiron’un almış olduğu göksel pozisyon özellikle baba, eş yada kendi kimliğimizle ilgili kapanması zor olabilecek yeni yaraların açılmasının muhtemel olacağına işaret ediyor. Özellikle evliliklerle ve değerlerimizle ilgili ani gelişebilecek durumlar söz konusu…
Uyanış dönemi beşer ve alt boyut enerjisi ile yaşama tutunan kişiler için çok daha sarsıcı boyutta…….
Yazılı ve yazısız evrensel kuralları yaşamına adapte ederek kendini eğitimlerle yeni yapılanma sürecine hazırlayan, bu eğitimlerinden aldıklarını kendi yaşamında içselleştirerek yeniliklere açık bir şekilde yoluna devam eden bireyler için ödülleri de beraberinde getirebilecek bu süreç çok değişik bir zaman diliminde ilerlediğimize işaret.
Zamanın da farklı şekilde algılandığı bu döngüde, haritada işaret edilen “görsel sembolik” yeteneklerimizi ortaya çıkarmanın önemini, bu yolda ilerlersek ve gelişme gösterirsek yaşamımızın daha kolay akacağını bizlere anlatıyor.
İnsanın varoluşu yaşam yolunu belirleme ve ilerleme sürecinde kişisel olarak almış olduğu kararlar doğrultusunda şekillenirken, genellikle aldığımız kararlarla aslında gitmemiz gereken yol bağdaşmayınca önümüze çıkan engelleri fark edemeyerek dirençler gösterebiliyoruz. Bunun yanında karmik yaşamamız gerek olaylar da yaşam planında önümüze çıktığında sanki hiçbir şeyin kontrolumuz altında olmadan yaşandığına ve hep olumsuz olayların bizim başımıza geldiğine kanaat getirebiliyoruz.
Bu özel zaman diliminde kendimizi olumlu gelişime adapte etmek ve yaşamımızda meydana gelen olayları kabule geçerek her şeyin gelişimimiz için tekamül yolundaki tezahürler olduğunun bilinci ile ilerleyebilmek günlük akışımızı daha da kolay hale getirebilecektir…
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog
error: Content is protected !!