Enter your keyword

DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK

Karma Spiritüel Astroloji

Doğum haritamız kaderimizin kodlarına sahiptir.

Bu yaşamdaki kişiliğimiz, kaderimiz olur.

Doğum haritasının incelenmesi karmamızda beraberinde getirdiğimiz yeteneklerimizin farkına varabilmek ve bu yaşamda gitmemiz gereken yolun belirlenmesi adına çok büyük önem taşır. Ancak varlığın kendi iradesi ile aldığı kararlar hayat planında bu potansiyeli kullanıp kullanmama konusunda belirleyicidir.

Karma Astrolojisini diğer ekollerden daha özel kılan özellik; burç yorumlarından ziyade insan ruhu tanıma ve ruhun evrilişini gözlemleyebilmeye imkan tanıyan çok derin bir disiplin olmasıdır.

Karmik Doğum Tablosu Analizi: Kariyeriniz, sağlığınız, aşk hayatınız, evliliğiniz, çocuklarınız, ilişkileriniz ve hayattaki başarılarınız gibi konular hakkında bilgi verir.

İlişki Analizi: Kişinin ilişkilerindeki uyumunun ve yaşayabileceği potansiyel uyumsuzlukların tesbit edilmesine ışık tutar.

Tek Soru Danışmanlığı: Doğum haritanızla ilgili merak ettiğiniz konuları içerir.

Bir Yıllık Gelecek Analizi: Bu analiz yaşam akışında, potansiyel olması beklenen konu ve kavramların ortaya çıkmadan önce bilinmesi ve buna konuya yönelik önlemlerin alınmasına imkan sağlar.

Kariyer Analizi: Bu analiz, iş değişikliği ve kariyerinizle ilgili konularda alabileceğiniz kararlara yönelik sizi aydınlatacaktır.

Danışan tarafından verilmesi gereken bilgiler:

Kısa bir kronolojik kişisel bilgi, danışmak isteyeceğiniz konular ve yanıtlanması istenen sorular.

Doğum tarihi – gün, ay ve yıl (01.01.1980)

Doğum yeri (İstanbul)

Doğum saati, örnek: (03:45 gece veya 12:00), kesin doğum saatinin bildirilmesi analiz için özellikle önemlidir.

Tam doğum saatini bilmeyenler danışanlardan, örneğin 11:00 – 14:00 saatleri arasında 3 saatlik bir aralık verilmesi beklenir. Doğum zamanı bilinmiyorsa, özel hesaplama sistemi kullanılarak tesbit edilebilinir. Bunun hesaplanabilmesi için danışanın yaşamındaki önemli olayların tarihlerinin ve konularının kronolojik sıra ile detaylandırılması yeterli olacaktır.

Danışmanlık Skype veya Zoom aracılığıyla sağlanmaktadır.

error: Content is protected !!