Enter your keyword

Başak burcunda Dolunay -18 Mart 2022

Başak burcunda Dolunay -18 Mart 2022

Başak burcunda Dolunay -18 Mart 2022

Başak burcunda Dolunay -18 Mart 2022

18 Mart 2022 tarihinde Türkiye saati ile 10:17’de 27° Başak burcunda oldukça etkili bir Dolunay oluşacak.

Yükselen derecesi 05° İkizler olan görünüme alt katmanda da Zeus’un habercisi eşlik ediyor.

Hareket mekanizmasının aktifleşmesinde etken olan elementin eksikliği sebebi ile aşırı yorgunluk, isteksizlik, motivasyonsuzluk günlük akışımızı etkileyebilir.

Yapılacak işleri erteleme eğilimi ve atalet aksaklıklara yol açabilir. Bunun yanında dedikodu ve boş konuşmalar işleri daha da zora sokabilir.

Genel olarak bakıldığında Dolunay enerjisi kafa bulanıklığı, yön kaybı hissini daha da etkin kılarken depresyona yatkınlık, alınganlık ve bir şeyleri feda ediyormuş hissi bizleri sarmalayabilir. Bu etki maalesef bir süre daha devam edecektir.

Dünya çapında büyük depremler, volkanik hareketler ve toprak kaymalarının çok fazla etkin hale gelmesine sebebiyet verecek sert açılanmalar ciddi kayıplar verdirebilir. Kişisel olarak alınabilecek önlemlerimiz sınırlı olsa da tedbirli davranmak hayat kurtarıcı olabilir.

Finansal açıdan çok ciddi dalgalanmaların oluşmasında etken olabilecek bu görünüm, bireysel ve kurumsal anlamda da kitleleri sarsabilir. Bir aylık kritik bir dönem içerisindeyiz.

Toprağın altını üstüne getiren, genel anlamda bizleri baş döndüren değişimlere, sistemlere uyumlanmaya zorlayan bu süreç, hızlanan zaman algısı ile daha da zor günler yaşamamıza neden olabilir.

Başak burcu semboliği, yaklaşan Ekinoks ve doğanın yeni enerjisi ile uyanışı bizlere kusursuz sistemin bir parçası olduğumuzu yeniden hatırlatacaktır.

Dolunay’ın etkinleştireceği diğer konular;  tarım, çiftçilik ve üretim olacaktır. Devlet tarafından desteklenebilecek teşvikler üretime geçmek yolunda ilerlemek zorunda olan ülkemiz adına hayati önem taşımaktadır.

Her açıdan yapaylaşmış hayatlarımızda yabancılaştığımız doğa ile yeniden bütünleşme, unuttuğumuz kırsal yaşama dönüş yada ilgi, yaşama sevincimizi bizlere yeniden kazandırabilir.

Bizleri besleyen toprağımıza bu yeni uyanış ile bir tohum hediye etmek yada imkanlar dahilinde ağaç dikmek çoğu kişi için çok zor olmasa gerek…

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!