Enter your keyword

16 Şubat 2022 27° Aslan burcunda Dolunay

16 Şubat 2022 27° Aslan burcunda Dolunay

16 Şubat 2022 27° Aslan burcunda Dolunay

16 Şubat 2022 27° Aslan burcunda Dolunay

16 Şubat 2022 tarihinde Türkiye saati ile 19:56’da 27° Aslan burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.
Yükselen derecesi 13° Başak olan bu Dolunaya toprak elementi hakim olarak gözükse de, alt katmanda POSEİDON enerjisi oldukça aktif.
Gazlardan gelebilecek tehlikelere karşı azami şekilde dikkatli olunması gereken bir süreçteyiz.
Şofben zehirlenmeleri, ısıtmadan kaynaklı karbonmonoksit gazı ile ilgili oluşabilecek olumsuzluklar, madenlerde oluşabilecek metan gazı ile patlamalara karşı tedbirli olmak durumundayız.
Havada oluşabilecek radyoaktif kirlenme ile ilgili konular, radyasyona sebebiyet verebilecek nükleer reaktörlerde oluşabilecek sorunlar, ameliyatlarda narkoz kaynaklı oluşabilecek komplikasyonlar sürece damgasını vurabilir.
Evlerin ve topluca bulunulan ortamların sık sık havalandırılması ve gerekli kontrollerin yapılması olumsuzlukların önüne geçebilmemiz adına etkili olacaktır.
Akciğer ve solunum yollarını da direk olarak ilgilendiren bu süreçte olabildiğince ormanlık alanda zaman geçirmek önemli.
Alkol kullanımı ve ilaç tüketiminde biraz daha bilinçli davranılmalı.
Asit yağmurlarının oluşması, toprağın kirlenmesi, bilinçsiz kullanılan tarım ilaçları, sanayide ve evlerimizde kullandığımız tüpler hem sağlığımızı hem de direk olarak yaşamımızı tehdit edebilir.
Yeraltının oldukça hareketli olması dünyada şiddetli depremlerin oluşmasına ve aynı zamanda volkanik patlamalara sebebiyet verecektir.
Kendi imkanlarımız dahilinde alacağımız önlemlerin dışında ortaya çıkabilecek olaylar kadersel sonuçları yaşatacaktır.
Hem ekonomik hem de politik olarak çalkantılı bir dönemden geçtiğimiz bu döngü maalesef ortaya çıkabilecek olaylarla milli güvenliğimizi de tehdit edici unsurları bizlere deneyimletebilir.
Her türlü baskıyı iliklerine kadar hisseden halkımız günlük yaşamını idame ettirmekte zorlanırken, depresyona meyilli gençlik için tehlike sinyallerini de içinde barındırıyor.
İntihara yönelim artabilir. İnsanlar çaresizlikle başbaşa ve cinnet geçirme psikolojisinde. Ne yazık ki bu etki uzunca süre etkili. Bu sebeple özellikle aile içinde gereksiz tartışmalara girmeden sorunlara çözüm aramak herkes için faydalı olacaktır. Tabi bu yozlaşmış ortam ve yakamıza yapışan cehalet ile bunu kaç kişi başarabilir o da soru işareti olarak kalacaktır.
Yüksek öğretimle ilgili alınan yeni kararlar eğitim kalitemizi olumsuz şekilde etkilerken, dijital çağı yakalamak ve kullanmak adına gençlerimize gereken desteği ve fırsatı sağlamak boynumuzun borcudur.
19 Kasım 2021 tarihinde yaşanan Ay tutulmasını da tetikleyecek olan bu Dolunay özellikle ülkemiz adına alacağımız etkiye dair kadersel işaretleri de taşıyor.
Açılan Pandora’nın kutusu ortaya saçılanlarla karanlık bağlantıları ve karmik hesaplaşmaları da görünür kılarken, kadim geçmişe sahip olan halkımıza yine sabır ve birlik bilincini koruyarak dirayetli davranmak kalıyor… Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!