Enter your keyword

Akrep burcunda Ay tutulması 16 Mayıs 2022

Akrep burcunda Ay tutulması 16 Mayıs 2022

Akrep burcunda Ay tutulması 16 Mayıs 2022

Akrep burcunda Ay tutulması 16 Mayıs 2022

131 numaralı tam Ay Tutulması Türkiye’nin doğu bölgesini de kapsayacak şekilde İran- Gürcistan hattından kuzeye İzlanda’ya, tüm Amerika ve Afrika kıtasını da içine alarak Pasifik kıyısı ve Antarktika’da gözlemleniyor olacak.
Başlangıç etkisine bakıldığında kollektife vereceği etki her türlü iletişim, medya, eğitim, hukuk, adalet ve dış ilişkileri kapsamaktadır.
Bu tetik mekanizmasının çıkıştaki odak noktası ise yine Terazi semboliği ile ortaklık ve açık düşmanlıkları da gözler önüne serebilecek güçte.
Dişil arketipin gün geçtikçe değersizleştirilmeye çalıştırıldığı bu dönem maalesef kadınlar açısından çok zor etkiler barındırıyor.
Hem ilişki hem aile içi konumu itibarı ile her şeye ve her yere yetmeye çalışan kadın hala kabul görmüyor. Artık mantık ile hareket etme ve duygusallığı bir kenara bırakma zamanı. Tabi ki bu kategoriye kendini bulunmaz Hint kumaşı zanneden hemcinsleri eklemeyeceğiz.
Dünyanın varoluşunda kadın figürünün önemi malum. Üretkenlik yaratım kodlarında. Erkek egemenliği karşısında dengeyi sağlayabilmek ancak kendi değerimizin ve gücümüzün farkında olmaktan geçiyor.
Kendimizi ezdirmeyelim, Amazon kadınına dönmek zorunda kalan bir çok kadın yeterince yıprandı. Erkeklerin de dişileşmeye başladığı bu süreç daha da karmaşık durumlar yaratıyor.
Çocuklarımız her iki cinse saygıyı öğrenerek büyür ise toplumda huzur sağlanabilir.
Lilith enerjisini olumlu kullanınız, zira AKREP vurgusu Güney Ay Düğümü ile birlikte elimizdekileri alıp götürdüğünde ağlamayalım….
12.05.2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!