Enter your keyword

8 Ocak 2022 Yengeç burcunda dolunay

8 Ocak 2022 Yengeç burcunda dolunay

8 Ocak 2022 Yengeç burcunda dolunay

8 Ocak 2022 Yengeç burcunda tutulma kuvvetinde Dolunay

18 Ocak 2022 tarihinde 27° Yengeç burcunda tutulma kuvvetinde bir Dolunay gerçekleşecek.

Yükselen burcu Akrep olan bu Dolunay alt bantta Poseidon enerjisini taşıyor.

Dünya bakışlı olarak Venüs’ün Oğlak, Merkür’ün Kova burcundaki geri hareketi ve  Uranüs’ün ”S” konumu olayların hayatlarımıza zamanı bükerek yansımasına sebebiyet verecek.

Çok fazla karmik olayın yaşandığı bu dönem, bizleri kontrol edemediğimiz kavramlarla başbaşa bırakırken ağır psikolojik süreç yaşam döngüsünü ve zamanı sorgulatıyor.

Her türlü yazılı ve sözlü iletişim konularında zorluklarla karşı karşıya kalabileceğimiz bu zaman diliminde zihin daha çok teknolojik ve dijital projelere odaklı olabilir.

Vatan, aile, yuva ve güvenlik konularının çok daha fazla ön plana çıkacağı bu dönemde manyetik etkinin çok fazla aktif olması özellikle kişiliğimiz ile ilgili olarak bir dönüşümü ve sorgulamayı etkin kılıyor.

Bu dönüşüm ruhsal, fiziksel ve zihinsel olarak hissedilirken, değişime direnen kişiler çok daha sert olaylarla karşı karşıya kalıyor.

Halen eski kafa yapımızı koruyarak ilerleyebileceğimiz zaman diliminde değiliz. İnatçılık, yeniliklere açık olmama, çağa ve zamana ayak uyduramama bizleri fiziksel olarak ölmekten beter eden durumlarla karşı karşıya bırakabilir.

Yaşamdan beklentimiz, para kazanma şeklimiz ve aklınıza gelebilecek her türlü kavram zaten bizleri kısıtlanmış hale gelen günlük rutinimizle birlikte sorgulamaya yöneltmedi ise Plüton ile tanışmaya hazır olunuz.

Baskı altına alındığımız bu ağır enerjisel süreç olumlu düşünüp olumlu şeylerin olacağını bekleme süreci olmayıp kendimizle alakalı konu her ne ise farklı bakış açısı geliştirme ve uygulama dönemidir.

Zamanın bükülmesi ile yaşanabilecek Dejavu’lar, rüyalarla gerçekliğin birbirine girmesi günlük yaşantımızı etkileyebilir. Sözcükleri seçerek konuşmak yanlış anlamaların önüne geçebilir.

Mükemmeliyetçi tutumlar, yüksek beklentiler hayal kırıklıklarını beraberinde getirebilir.

Özellikle adalet, hukuk ve yüksek öğrenimle ilgili düzenlemeler gerçekleşebilir.

Yakın arkadaş çevresi ve akrabalar ile hesaplaşmaya yönelik karmik sonlanmalar görülebilir. Kopuşlar ve telafisi olmayan yıkıcı olaylar……

İnsanlığın sorgulandığı zor bir zaman dilimi, muazzam evrilme ve özellikle arada kalmış nesilleri ters yüz eden olaylar ve baş döndürücü değişimler.

Bu zaman aralığını deneyimlemeyi seçmek cesaret istiyor ama kontratı bozarak oyundan çıkmak hiç de iyi bir fikir değil…

Yaşam planlarında zorluklar yaşayan herkese kolaylıklar dilerim.

Işığınız parlasın. OM SHANTI OM

 

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!