Enter your keyword

19 Aralık 2021 İkizler burcunda Dolunay

19 Aralık 2021 İkizler burcunda Dolunay

19 Aralık 2021 İkizler burcunda Dolunay

19 Aralık 2021 İkizler burcunda Dolunay

19 Aralık 2021 tarihinde sabah saatlerinde 27° İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşti.

14 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşen ve çok özel etkiler taşıyan Güneş tutulmasını bizlere hatırlatacak olan bu Dolunay, Galaktik Merkez hizalanması ile de çok değişik bir zaman diliminden geçtiğimizi gösteriyor.

Ülkemizin ekonomik açıdan zorlu bir türbülanstan geçtiği bu dönemde Venüs’ün retro hareketi ve sıfırlanan düğümler aksının Ceres Astreoidi ile kavuşumu yeni bir döneme girmiş olduğumuza işaret. Ancak ileriki dönemde durumun daha da zor bir hal alacağına dair bir gösterge de aynı zamanda.

14 Aralık 2020 tarihinde yaşanılan tutulma etkisinde halkımızın alacağı etki ve günlük rutinlerde yaşanacak değişiklikler çok net gözlemlenebiliniyordu. Şimdi bu etkilerin ne şekilde yaşamımıza yansıyacağına dair deneyimleme sürecindeyiz.

İkizler- Yay hattında tetiklenen bu etkiler belirsizlikleri beraberinde getirirken, konuların netlik kazanması ve çözüme kavuşması için biraz daha süreye ihtiyaç var.

Bu sert Dolunay tutulmanın etkisi ile birleşik çalışırken, Poseidon’un buğulu enerjisi halka aktarılan olayların arka planda çok daha farklı geliştiğine dair ipuçlarını da taşıyor.

Halkımızın günlük hayatında ve bilinç düzeyinde yapacağı etki anlamında çok önemli enerjiyi barındıran bu Dolunay, pek çok birey için de bilinç sıçramalarının yaşanmasını mümkün kılıyor. Farklı boyut deneyimlerinin yanı sıra özellikle rüyalarla gelecek bilgiler de var.

Venüs ve Plüton arasındaki bu kavuşum etkisi hem değerlerimizin farkına varma alanında hem de duygusal açıdan bir deprem etkisi yaratırken derin depresyon sürecini beraberinde getiriyor.

Kendini ifade edememe, iç sıkışmışlık hissi ve ileriyi görememe ciddi psikolojik durumların ortaya çıkmasına ve hatta toplumda cinnete varan olayların yaşanmasına sebebiyet veriyor. Bu sebeple kendimizi koruma alanına alırken derin izolasyon içinde de bulabiliriz.

Bu süreci aşmak ve yeteneklerimizi ortaya çıkarabilmek adına farklı uğraşılar geliştirmek bizler için faydalı olabilir.

Özellikle dijital çağa uygun her türlü projeyi girişimcilik ruhu ile hayatımıza adapte edebilmeyi -gökyüzünün bu konuda destekleyici enerjisini kullanarak- gerçekleştirebilirsek, ileriki dönemde geleceğe daha bir umutla bakma olanağı elde etmiş oluruz.

Bu zorlu zaman diliminde herkese hayat planlarında kolaylıklar dilerim.

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!