Enter your keyword

01 Şubat 2022 Kova burcunda Yeniay

01 Şubat 2022 Kova burcunda Yeniay

01 Şubat 2022 Kova burcunda Yeniay

01 Şubat 2022 Kova burcunda bir Yeniay

01 Şubat 2022 tarihinde Türkiye saati ile 08:45’te 12° Kova burcunda bir Yeniay doğacak.

Sert enerjiler barındıran bu görünüm sahip olduğumuz değerlerimizi ilgilendiren konular üzerine vurgu yaparken, alt katmanda aktif halde olan Aslan arketipi EGO ile ilgili sorunlar yaşanabileceğine dikkat çekiyor.

Sabit fikirli ve ataletli davranmaya eğilimli olabileceğimiz bu süreç özellikle çok baskın olarak hissedilecek Uranüsyen enerjinin olumlu bir biçimde değerlendirilebilmesi adına bir o kadar da destekleyici.

Çağımıza uygun projeler içinde yer almak ve yaşantımıza uyumlamak bu sert enerjinin sağaltılması adına çok olumlu sonuçlar almamızı sağlayabilir.

Yeniliğe direnme ve eski alışkanlıkları sürdürme çabası fiziksel kısıtlanmalarla bizleri yeni bir değişim sürecine girmek zorunda bırakabilir.

Her açıdan yeni bir yapılanma sürecine giren insanlık bu uyum sürecinde üçüncü boyut konularına sımsıkı tutunarak maddi ve manevi kayıplar verirken, arka planda apaçık duran büyük resmi görmekte zorlanıyor.

Bu dönem, doğum anındaki jenerasyon gezegenlerinin etkisi ile geleceğin bilgisini bu boyuta indirgeyen gençleri koruyup destekleme, kendilerini ifade edebilme ve hedeflerini ortaya koyabilmeleri adına imkanlar tanıma sürecidir.

Kısıtlayıcı ve baskıcı tutumlar, gençlerimizin zaten uyum sorunları yaşadığı bu dönemde yaşam enerjilerini yüksek tutabilmelerini zorlaştırıyor.

Hareket enerjimizin iyiden iyiye yavaşladığı bu dönem kısa yürüyüşlerle bile olsa desteklenmeli.

Ülkemizde ve dünya çapında devam eden depremsel etkiler güncelliğini koruyor.

Sert açılanma toprağı ters yüz edebilecek durumlar ortaya çıkartabilir. Bu etki hem fiziksel anlamda depremsel etkiyi hem de dünyevi değerlerimizi kapsıyor.

Düğümler aksının Akrep- Boğa şeklindeki seyri, özellikle Kova-Aslan-Akrep ve Boğa burçlarında gezegen yerleşimleri olan kişiler adına kadersel etkileri de bünyesinde taşıyor. Bu etkilerin harekete geçmesini kolaylaştıracak olumlu gibi gözüken açılanma da dikkat çekici.

Üst oktav enerjisini dünya boyutuna yansıtan olan Uranüs tüm kalıpları yıkarken geriye dönüş olmayacak şekilde yaşamlarımızı yapılandırıyor.

Bu Yeniay enerjisi pek çok kişi için yaşam planlarında yeni bir dönemi açmak adına kilit nokta olarak hatırlanacaktır.

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!