Enter your keyword

7 Eylül 2021 Başak burcunda Yeniay

7 Eylül 2021 Başak burcunda Yeniay

7 Eylül 2021 Başak burcunda Yeniay

7 Eylül 2021 Başak burcunda Yeniay

7 Eylül 2021 tarihinde Türkiye saati ile 03:51’de 14° Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek.

Aslan burcunun yükselen derecesine etki verdiği bu görünümde Boğa arketipi hakim.

Eylül ayı itibari ile HASAT dönemini bizlere hatırlatan bu göksel etki global anlamda şiddet, saldırganlık ve kitlesel felaketlerin habercisi niteliğinde….

Eğitim ve hukuksal konularla alakalı olarak gençleri ve çocukları etkileyebilecek bu dönem zorlayıcı etkiyi barındırıyor.

Özellikle potansiyel olarak artması öngörülen cinsel suçlarla ilgili olarak gençlerin ve çocukların korunmaya alınması çok önemli…

Farklı bir bakış açısı ile gözlemleme şansına sahip olduğum toplumumuzun hasara uğramış sosyal ve psikolojik yapısı göz önüne alındığında birlik ve beraberliğin sürdürülebilmesi adına her bir bireye büyük görevler düşüyor.

Ekonomik anlamda ağırlığını hissettiren ekonomik problemler insanlarımızın geleceği planlamak adına umutsuzlukla hareket etmesine yol açarken, geçmişe özlem buram buram kafelerde dinlenen müziklere bile yansımış durumda.

Çalışmanın, üretmenin önemini yeni gelen nesile ne kadar aktarabiliriz bilemiyorum ama orta yaş üzerinde olan kişilerin umutsuzluğu ve yüksek beklentileri bir kenara bırakarak ilk etapta sosyal medyanın büyüsünden kurtulup kişisel gelişime önem vermesi benim şahsi fikrim.

Çalışmadan ve emek vermeden kolay yoldan gelir elde etmenin global dünyada bir ekol haline dönüştüğü döngüde, özellikle kuruluş haritası itibarı ile ülkemizin üretim yoluna girmesi bizler için hayati önem taşıyor.

Sonbahar ayları ile birlikte başlaması beklenen yeni bir sert döngüye karşı bireysel olarak yapabileceklerimiz ölçüsünde hazırlıklı olmak, kendi yaşamımızın sorumluluğunu üzerimize alıp bilgi ile donanmak ve bu bilinçle yol almak potansiyel olarak alacağımız etkileri hafifletecektir….

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

 

 

error: Content is protected !!