Enter your keyword

22 Ağustos 2021 Kova Burcunda Dolunay

22 Ağustos 2021 Kova Burcunda Dolunay

22 Ağustos 2021 Kova Burcunda Dolunay

22 Ağustos 2021 Kova Burcunda Dolunay

22 Ağustos 2021 tarihinde Türkiye saati ile 14:01’de 29°Kova burcunda tutulma gücünde bir Dolunay gerçekleşecek.

Mavi Ay özelliğini taşıyan bu göksel etki bünyesinde Terazi arketipini taşırken adalet, hukuk, yüksek eğitim ve dış ilişkiler konuları çok ön planda olacaktır.

Yükselen derecesi itibarı ile ateş elementini aktif halde çalıştıracak olan bu etki özellikle ülkemiz adına çok çok kritik bir dönemin başlamasına öncülük edecek nitelikte.

Enerjisi içeri çekilmiş şekilde ilerleyen Zeus kadersel olayların büyümesinde aktif rol oynarken,  kraliyet yıldızlarının tetiklendiği dereceler ev konuları itibarı ile çok etkili.

GÖÇ konusunun HAREKET enerjisine yansımasına sebebiyet veren bu Dolunay, 2018 yılında aldığımız kadersel tutuma etkilerinin matematiksel olarak tetiklenmesi ile etkisini geliş enerjisi ile gösterdi. Bu etki dalga dalga büyüyerek devam ederken, dünya çapında kargaşa ve halk hareketlerinin başlamasına öncülük edecek çok yüksek bir güce sahip.

Pandemi konusu ile devam eden belirsizlik süreci eğitim öğretim döneminin başlaması ile daha fazla kaygı yaratırken, bireylerde psikolojik baskının artmasına neden oluyor. Bu döngüde alması gereken temel eğitimden yetersizlikler sebebi ile mahrum kalan bir çok öğrenci var.

Ülkemizin içinden geçtiği ekstra zorlu süreç göz önüne alındığında farkındalık yaratmak adına özellikle gençlerimize ve çocuklarımıza imkanlar çerçevesinde maddi ve manevi olarak destek verebilmek önemli.

Ailelere ekonomik olarak ağır yük getiren bu dönemde yardımlaşma kültürümüzün devamlılığı adına ihtiyacı olan çocuklarımız için gerekli okul araç ve gereçlerinin temin edilmesine katkı sağlayabiliriz. Fırsat eşitliğinin eğitim alanında da sağlanamadığı ülkemizde bir çocuğa birkaç saat ayırıp sorularını yanıtlamak bile koşulsuz sevgi ile bütüne hizmettir.

Bu dönemde ne yapılabilir sorusunun basit yanıtı bir kac haftadır yakından gözlemleme fırsatı bulduğum Türkiye koşullarında yukarıda belirttiğim konu olabilir.

Bu zorlu döngüde sağlam durabilmek adına BİRLİK bilincinin oluşması adına yapılabilecek bireysel çok fazla şey var. Sadece o çok önemsediğimiz KENDİMİZİ değerlerimize sahip çıkarak odak noktasından çıkartarak olayları farklı bir bakış açısı ile gözlemlemek yeterli.

Bu kadar acının yaşandığı zaman diliminde yokluk ile sınav verenlere şifa olalım…

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

error: Content is protected !!