Enter your keyword

21 Eylül 2021 Balık burcunda Dolunay

21 Eylül 2021 Balık burcunda Dolunay

21 Eylül 2021 Balık burcunda Dolunay

21 Eylül 2021 Balık burcunda Dolunay

21 Eylül 2021 tarihinde 28° Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Yükselen derecesi 11° Aslan olan etki de göz önüne alındığında, 11’ler Dolunay’a damga vuruyor demek doğru olacaktır.

Neptün’ün alt bantta da hakim olan ağır enerjisi özellikte trafikte bizleri zorlayabilir. Dalgınlık, konsantrasyonda bozukluk ve bunun yanında gerçeklerden kaçma eğilimi alkol tüketiminde artışa sebebiyet verirken kazalara karşı tedbirli olmak hayat kurtarıcı olabilir.

Dolunay’ın kavuşum yaptığı yıldız etkisi ile intihar ve cinnet vakalarında artışlar görülebilinir.

Olumlu niyet ile yapılacak şifa çalışmaları, inanca göre dua, meditasyon uygulamaları kuvvetli enerjiyi sağaltmak adına faydalı olabilir.

Yaratıcılık gerektiren konularla alakalı olumlu etkiler barındıran bu Dolunay özellikle sanatla ilgilenen kişiler adına verimli olarak kullanılabilinir.

Geçmişe özlem bu dönem herkesi etkisi altına alabilir. Özellikle pandemi ile birlikte kısıtlanan yaşamlar dostlukları da etkiledi. Bu zaman diliminde iletişimiz ihtiyacımız artabilir.

Üniversiteler, adaletle ilgili kurumlar ve mahkemelerle alakalı olarak yeni düzenlemeler ve uygulamalar gündeme oturabilir.

Sahip çıkmamız gereken her türlü değerimiz ve dünyevi konuların yanı sıra atalarımız, köklerimizle ilgili saklı kalmış konu ve kavramların ortaya çıkması bu dönemde çok olası.

Geçmişi hatırlatacak konular yada çözüme varılmadan üstü kapatılan kavramlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yarım bırakılan işlerin tamamlanması adına destek veren göksel etki yeni projelerin yapılandırılması için hazırlık dönemi olarak değerlendirilebilinir.

Sezgilerin artacağı bu süreç derin araştırma ihtiyacına yönelme ve iletişimde uyumu arama çabasına dönüşebilir. Karşılıklı diyaloglarda oluşabilecek gerginliklerin uyumu arama çabasını baltalamayacağını ümit ederim.

Saygılarımla,

Nermin Glauninger

Karma Astrolog

One Comment

  1. Tesekkurler canım….

    Lala Arık
    Eyl 22, 2021
error: Content is protected !!