Enter your keyword

12 Nisan 2021 Yeniay

12 Nisan 2021 Yeniay

12 Nisan 2021 Yeniay

12 Nisan 2021 Yeniay

12 Nisan 2021 tarihinde Türkiye saati ile 05:30’da 22° Koç burcunda bir Yeniay doğacak.
Yükselen derecesi 25° Balık olan bu görünüm, bünyesinde barındırdığı çift ateş elementinin etkisi ile bizleri daha fazla özgürleşme yolunda yapılandırmaya sevk ediyor.
Ani ve fevri davranışlardan kaçınmamız gereken bu dönem özellikle tansiyonla ilgili sorunların artmasına sebebiyet verebilir.
Karşılıklı görüş ayrılıklarında şiddetli tartışmalar ve olumsuzlukların yaşanmaması adına sakin kalmayı başarabilmek önemli.
Ruh sağlığımız açısından özellikle bu devam eden bir nevi ” TECRİT” döneminde depresyona yatkınlık daha da bir artabilir.
Sınırlarımızı zorlayan bu belirsiz ve özgürlüğümüzü kısıtlayan boğucu zaman dilimi ileriye atılım yapma enerjisi ile çakıştığında çaresizlik hissi bizleri yorabilir.
Tamamlanma enerjisini taşıyan bu Yeniay özellikle ağır aksak ilerleyen ilişkileri sınamanın yanı sıra, bireysel anlamda her türlü değerimizle ilgili olarak yaşayabileceğimiz kaçınılması zor değişim ve dönüşümlerin olabileceğinin işaretini de veriyor.
Sır saklamanın daha da zorlaştığı bu dönemde her olayın ve konunun toplum önüne yada yakın çevreye yansıması çok muhtemel.
Dünya çapında askeri olarak da hareketli günlerin başlamasına sebebiyet verebilecek olan bu yüksek ateşli Yeniay’ın herkese olumlu haberler getirmesini umut ediyorum….
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog
error: Content is protected !!