Enter your keyword

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay

24 Haziran 2021 tarihinde Türkiye saati ile 21:39’da 03° Oğlak burcunda kuvvetli bir Dolunay bizleri bekliyor.

Yükselen derecesi 19° Oğlak olan görünümde Satürn enerjisi baskın, ancak vereceği etkiler Plutonik.

Aralık 2019 tarihinde tetiklenen Satürnyen enerjinin konularını tekrar hatırlatacak olan bu etkili Dolunay bizleri kişisel olarak dönüşüme zorlarken, değerlerimizle ilgili konularda duygusal davranmamamız konusunda da işaret veriyor.
Akıl ve mantık çerçevesinde, gelişen olaylara sağduyulu bir şekilde yaklaşıp  paniğe kapılmadan yol alabilmek önemli. Ancak psikolojik olarak baskıyı en derinlerde hisseden her bir kişi için bunu hayata geçirmek mümkün olmayabilir.
Global olarak içinde bulunduğumuz belirsiz ortam, kişisel olarak ileriyi görememe, içsel sıkıntı ve yön kaybı hissi ile varlığımızı sorgulatırken Neptün’ün puslu enerjisi dünyasal gerçekliğimizi kaybetmemize sebep olabilir.
 Deneyimlediğimiz her konu ve kavramı tekrar tekrar sorgulayarak karar vermek çok önemli. Aldanmalara çok açık olan bu etki, ileriki dönemde acı gerçeklerle uyanmamıza yol açabilir.
Akıl ve mantık çerçevesinde sorgulayarak adımlar atmak her zamankinden daha önemli. Özellikle ağır bir türbülans içerisine gireceğimiz 2022 yılı, enerjisi ile ağır uyanışları ve kayıpları beraberinde getirecektir.
Boyut enerjilerinin içiçe geçtiği ve bükülen zamanla algımızı yitirdiğimiz bu özel döngüde ne çok fazla beşer, ne de çok fazla spiritüel yaklaşımlar bizim için faydalı.
3. boyut enerjisi ile bedenlendiğimizi ve gelişen olaylarla tekamül yolunda ilerlediğimizin farkında olmak ve kabullenişe geçmek yaşamları kolaylaştırabilir. Tabi ki alacağımız kararlar kişisel yolumuzu belirlemede etkendir.
Her türlü sıvı ile ilgili deneyimleyeceğimiz kavramlar ve özellikle sert etkili yer hareketlerine karşı kişisel önlemlerimizi almak hayati önem taşıyor. Ekonomik durumumuz elverdiğince, sağlamlığına güvenmediğimiz binalarda ve yerleşim bölgelerinde yaşamaktan kaçınmak bir nebze koruyucu olacaktır.
İkizler- Yay hattında ilerleyen düğümlerin derece etkisi ile saldırganlık ve rekabet ortamları doğabilir.  Özellikle Temmuz ayı ile tetik alması beklenen askeri hareketlilik gündeme damgasını vurabilir.
Dünya üzerindeki üst düzey politikacılar ve yöneticilerle ilgili konuların çok ön planda olabileceği bu dönemde kişisel olarak yapabileceğimiz şey değerlerimize sahip çıkarak BİRLİK bilinci ile hareket etmek olacaktır.Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog
error: Content is protected !!