Enter your keyword

24 Temmuz 2021 Kova burcunda Dolunay

24 Temmuz 2021 Kova burcunda Dolunay

24 Temmuz 2021 Kova burcunda Dolunay

24 Temmuz 2021 Kova burcunda Dolunay

24 Temmuz 2021 tarihinde Türkiye saati ile 05:36’da 01° Kova burcunda çok etkili bir Dolunay gerçekleşecek .

Yükselen derecesi 27° Yengeç olan göksel etki duygularımız ve kişisel egonun dönüşümüne işaret ederken, özellikle ikili ilişkilerde meydana gelebilecek sarsıntılar konusunda uyarı veriyor.

Egonun uyum gerektiren konularda uzlaşma yoluna engel koyması ve özellikle 2018 yılında tetiklenen muazzam dönüşüm sürecinin şu anda enerjisini çok baskın şekilde dışa vurması ile Dolunay sert sonlanmaları beraberinde getirebilir.

Alt katmanda etkili çalışan Ares’in hırçın yüzü ortaklıklar ve evliliklerde ciddi sorunların ortaya çıkabileceğine işaret ederken, aldanmaları oldukça kolaylaştırabilecek bu göksel etki çocuklarımıza yönelik olumsuz olayların oluşması adına çok sert enerjiyi barındırıyor.

Özellikle pedofili ve bunun gibi konularla alakalı olarak gelişebilecek olaylara karşı çocuklarımızı koruma altına almamız bundan sonraki süreçte çok önemli. Geleceğimizin teminatı olan çocukların her koşulda korunması, çocuğu olan yada olmayan bireylerin başlıca görevi haline gelmeli. Bu etki uzun yıllar etkisini sürdürüyor olacak…..

İç içe geçmiş her türlü enerjinin varlığını sürdürmeye çalıştığı bu sert dönemde yaşam enerjimizi kirleten her türlü dışsal etkiye karşı kendimizi korumaya alabilmemiz önemli….

Damar, kalp ve kanla ilgili rahatsızlıkları olan kişilerin çok dikkatli olması gereken bu zaman diliminde özellikle tansiyon ile ilgili dengesizlikler de ortaya çıkabilir.

Tüm havayollarını ve değişken hava olayları ile ilgili konuları da kapsayan bu süreç, özellikle 2018 yılı ile birlikte başlayan kitlesel dönüşümün fiziksel yansımalarını bizlere deneyimletecek.

Tüm dünya genelinde başlayıp dalga dalga yayılacak olan GÖÇ teması ülkelerin sosyal yapılarında değişikliklere sebebiyet vererek toplum içinde olumsuz olayların yaşanmasında etken olacaktır.

Hali hazırda Avrupa genelinde göçmenlerle alakalı olarak yaşanan olumsuz münferit olaylar bu GÖÇ teması ile artış gösterdiği taktirde, vatandaşlar tarafından destek bulan ırkçı politikalar yeni uygulamaların hayata geçirilmesinde çok etkili rol oynayabilir.

Geçtiğimiz günlerde çokça bahsi geçen, kadim topraklarımızın değerlerinden “ALLI TURNA”‘ların yaşam alanlarının yok olması ve bunun gibi yaşanan olumsuz olaylar geleceğimize umutla bakabilmemizi engelliyor.

Hırslarımız ve para uğruna beton yığınlarına dönüşmüş olan verimli topraklarımızın, Anadolu’nun kadim bilgeliğini genlerinde taşıyan vatandaşlarımız tarafından hakettiği değere ulaştırılmasını tüm kalbimle diliyorum.

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

Comments (2)

 1. Canım benim ne güzel yazıyorsun… Başarılarının devamını diliyorum… Özlendin…. lalearik 👋😋💋❤🌷

  Lale
  Tem 21, 2021
  • ❤️

   Nermin Glauninger
   Eyl 22, 2021
error: Content is protected !!