Enter your keyword

06 Ekim 2021 Terazi burcunda Yeniay

06 Ekim 2021 Terazi burcunda Yeniay

06 Ekim 2021 Terazi burcunda Yeniay

06 Ekim 2021 Terazi burcunda Yeniay

06 Ekim 2021 tarihinde Türkiye saati ile 13:05’te 16° Terazi burcunda çok etkili bir Yeniay oluşacak.

Yükselen derecesi 08° Oğlak olan bu görünüm, tüm jenerasyon gezegenlerinin derece ve konumları göz önüne alındığında geçmiş, gelecek ve bugünü bizlere aynı anda yaşatırken zamanda bükülmelere de yol açıyor.

Adalet ve hukuk konularının çok fazla ön planda olabileceği bu dönem özellikle uzun süredir devam etmekte olan mahkemelerin  sonuçlandırılması adına olumlu sayılabilir. Ancak etik ve ahlak kurallarına bağlı kalınmadan başkalarının zararına olacak şekilde oluşumlar içine girmiş olanlar adına zorlu sürecin başlangıcı olarak kabul edilebilinir.

“İnsanın insandan ayrıldığı” bu özel zaman diliminin hak edişleri de beraberinde getireceğine inanıyorum.

Tüm yargı ve adaletle ilgili konuların daha bir konuşulur hale geleceği bu dönem özellikle askeri konularda hareketlilik ve göç konularını da kapsıyor. 

Üstü kapatılmış ve sır olarak kalması istenen konuların artık saklanamayacak şekilde su yüzüne çıkması, her türlü iletişim ağı ile ilgili konular ki; dün yaşanan sosyal medyadaki çöküş daha büyük olayların habercisi olma niteliğini taşıyor.

Eğitim konusunda yapılacak yeni düzenlemeler ve alınabilecek  kararlar gençlerimiz adına hayal kırıklıkları yaratabilir. 

Ekim 2021 itibari ile devreye giren enerjiler ve sonrasındaki dönem bizler için her ne kadar belirsizlik taşısa da, insani duygularını kaybetmemiş ve kendini üretime, öğrenmeye adamışlar adına da olumlu bir sürecin başlangıcı olarak kabul edilebilinir.

Saygılarımla,

Nermin Glauninger

Karma Astrolog

 

error: Content is protected !!