Enter your keyword

20 Ekim 2021 Koç burcunda Dolunay

20 Ekim 2021 Koç burcunda Dolunay

20 Ekim 2021 Koç burcunda Dolunay

20 Ekim 2021 Koç burcunda Dolunay

20 Ekim 2021 tarihinde 27° Koç burcunda oldukça kuvvetli bir Dolunay yaşanacak.

Yükselen derecesi 21° Koç olan bu Dolunay ateş elementinin semboliğini Zeus’un baskın enerjisi ile daha da etkin kılacak.

Göç konularının ve pandeminin çok daha fazla konuşulur hale geleceği bu etki ile, izolasyon konusu depresyona yatkınlığı çok daha arttırabilir.

Kendi dış görünüşümüz de dahil olmak üzere yeni bir yapılanma ihtiyacı, eskiyi yıkıp yeni düzen kurma isteği özellikle ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarında radikal ve ani kararların alınmasında etkin rol oynayabilir.

Ortaklı işlerde oluşabilecek fikir ayrılıkları ve tartışmalar tansiyonu yükselterek istenmeyen olayların yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bu konuda olabildiğince sağduyulu davranmak olumsuz olayların yaşanmaması adına etkili olabilir.

Zamanın algısının hızlanması ve olayların ani gelişimi baş döndürücü bir hal alabilir.

Günlük rutinimizde değişiklikler yapma ihtiyacı psikolojimizi etkilerken, özellikle devlet yönetimi ve büyük şirketlerle alakalı olarak alacağımız değişim haberleri güvenlik alanımızın tehlikede olduğu hissiyatını bizlere yaşatabilir.

Kendimizi korumaya alma ihtiyacı ve ateş elementinin etkisi ile gereksiz küçük tartışmalar büyüyerek istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Öfke patlamaları ve bununla birlikte oluşabilecek tansiyon ve kalp ile ilgili sorunların oluşmaması adına sakinliği koruyabilmek büyük önem taşıyor.

Her türlü kazalara açık olunan bu süreçte özellikle gemilerle ilgili olumsuz haberler gelebilir.

Sert yer hareketlerinin ve yanardağ patlamalarının dünya çapında aktif hale gelmesinde tetikleyici rol oynayabilecek olan bu Dolunay, bireysel olarak gerekli tedbirleri almamız konusunda aslında bir hatırlatma yapıyor.

Yerel yönetimlerle ilgili sıkıntılı durumların daha önce yaşanmış olması mümkün olduğunca bireysel olarak bizleri önlem almaya mecbur kılabilir.

İmkanlarımız çerçevesinde kişisel tedbirleri almak daha önce ülke olarak deneyimlediğimiz acı olayların yaşanmaması adına bir nebze faydalı olabilir.

Zihnimizde ve algılama yapımızda oluşabilecek değişimler günlük rutine etki ederken zamansal olarak gerçekliğimizi kaybettiğimiz anlar deneyimleyebiliriz.

Bizleri sarıp sarmalayan enerji sistemlerindeki muazzam değişim nedeni bilinmeyen hüzün ve kaybolmuşluk hissi ile birlikte bizleri zorlarken, bu süreci biraz sakin kalarak ve içimize yönelik çalışmalar yaparak değerlendirmek enerjiyi sağaltmak adına faydalı olabilir.

Saygılarımla,

Nermin Glauninger

Karma Astrolog

error: Content is protected !!