Enter your keyword

04 Kasım 2021 Akrep burcunda Yeniay

04 Kasım 2021 Akrep burcunda Yeniay

04 Kasım 2021 Akrep burcunda Yeniay

04 Kasım 2021 Akrep burcunda Yeniay

04 Kasım 2021 tarihinde 12° Akrep burcunda bir Yeniay doğacak.

Yükselen derecesi 14° Aslan olan bu görünüm, altta aktif olan ateş elementinin gücü ile de etkisini daha baskın şekilde gösterecek.

Duygusal olarak bizleri çok derinden etkileyecek olan bu enerji; skandallar, aşk ve evlilik konularında aldanma, aldatmalar adına çok yanıltıcı olabilir.

Köklerimiz ve ailemizle alakalı gizli kapaklı sırların gün yüzüne beklenmeyen şekilde ortaya çıkmasına sebebiyet verebilecek olan bu enerjinin etkisi onur ve itibar kaybının yanı sıra, geçmiş dönemlerde ahlaki değerlere önem vermeyen kişiler için oldukça yaralayıcı durumları deneyimletebilir.

İnsanların geçmiş dönemlerde kimliklerini ve niyetlerini başarılı bir şekilde saklamalarına ve kendilerini olduklarından çok farklı göstermelerine elverişli olan zaman dilimi artık aktif olan farklı boyut enerjilerinin etkisi ile mümkün olamayacak.

Bu etkinin sonucu ile de, doğal olarak insanlar arasında ilişkisel boyutta karmik kopuşlar ve acı gerçeklerle yüzleşme psikolojik sorunların ortaya çıkmasında tetik mekanizması olarak da çalışacaktır.

Etik, erdem ve ahlak konularına olabildiğince dikkat ederek bunu yaşam tarzına indirgemiş olanlar için aslında kanımca eğlenceli bile kabul edilebilecek bu zaman dilimi artık işlerin eskisi gibi yürümeyeceğine inanmayan ve her yolun mübah olduğu inancı ile yol alanlar için pek de eğlenceli olmayabilir.

İnsanların üzülmesi veya acı çekmeleri tabi ki istenilen bir şey değil ama o dünyevi hırslarla ego tuzağına kapılan, insanlara zor durumlar yaşatan ve sıranın kendisine hiç gelmeyeceğine inanan bireyler için evrenin de planladığı bir şeyler olsa gerek…..

Sonuç itibarı ile ekilenlerin biçileceği bu dönem psikolojik olarak bizleri her ne kadar baskılasa da, kendi işinde gücünde olup, eskilerin deyimi ile kendi yağı ile kavrulan, kendisi ile barışmayı başarabilmiş kişiler için üretken olabilmek adına olumlu.

Özellikle derin araştırma gerektiren alanda görev alan kişiler adına destekleyici etkiler barındıran bu yeni enerji direk olarak Akrep, Boğa, Aslan ve Kova burçlarında gezegen yerleşimleri olan kişiler için 2022’nin getireceği etkiler adına hazırlık olarak değerlendirilebilinir.

Bu zorlu zaman diliminde yaşam planları her ne olursa olsun varoluşu deneyimleyen her bir bireye kolaylıklar dilerim.

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!