Enter your keyword

19 Kasım 2021 126 Saros numaralı Ay tutulması

19 Kasım 2021 126 Saros numaralı Ay tutulması

19 Kasım 2021 126 Saros numaralı Ay tutulması

19 Kasım 2021 tarihinde 126 Saros numaralı Ay tutulması Türkiye saati ile 11:57’de 27° Boğa burcunda gerçekleşecek.

Bu seriye ait bir önceki tutulma 01.08.2008 tarihinde 09° Aslan burcunda Güneş tutulması olarak gerçekleşti. Bir sonraki tutulma 12.08.2026 tarihinde 20° Aslan burcunda Güneş tutulması olarak deneyimlenecek.

16 Mayıs 2022 tarihinde 25° Akrep burcunda meydana gelecek Ay tutulması ile karşılıklı olarak çalışacak bu enerjinin etkisini çok uzun bir süre hissediyor olacağız.

Alt bantta Hermes enerjisinin aktif olduğu bu tutulmayla iletişim, haberleşme, yazılı eser meydana getirme, medya ile ilgili konuların yanı sıra; ailemiz, kökler, güvenlik alanımız, kariyerimiz ve bu yaşamda ulaşmak istediğimiz hedefler ön plana çıkabilir.

Özellikle Akrep, Boğa, Aslan ve Kova burçlarında gezegen yerleşimleri olan kişiler için çok etkili olarak çalışacak olan bu enerji, 2022 yılında  alınması potansiyel etkilerin neler olabileceği konusunda da haberci olma niteliğine sahip.

Finansal olarak çok zorlanmaların yaşandığı bu süreç özellikle ocak ayı ile birlikte daha da baskın olarak hissedilecektir.

Maddi kaynaklarımızı arttırma yolunda adım atma isteği ve içsel dönüşme ihtiyacı, yön bulmakta zorlandığımız bu süreçte detaylara dikkat edilmediği taktirde daha da sıkıntılı olayların yaşanmasına yol açabilir. Bu sebeple yeni maddi kaynaklar yaratma anlamında önümüze sunulan projelerin risk içermemesi büyük önem taşımaktadır. Derin inceleme ve araştırma gerektiren çalışmalar için olumlu sayılabilecek bu dönem bu konuyu da destekleyecektir.

Özellikle boyun çevresinden alınabilecek darbeler, tiroid, apandisit ve diabet ile konularda sorunların yaşanmaması adına sağlık kontrollerinin düzenli yaptırılması sıkıntıları en aza indirebilir.

Kadınlarla ilgili şiddet olaylarının artması ve toplumda hissedilen psikolojik baskı enerjinin sokak hareketlerine dönüşmesi için çok elverişli. Toplumun ruh sağlığının korunması ve düzen adına gerekli yasaların pratikte de uygulanabilmesi çok büyük önem taşıyor. Zira bu enerji duygularımızı ifade ederken aşırılığa kaçabileceğimizi de vurguluyor.

Özellikle kazalara açık olunan bu süreçte trafikte de öfke kontrolüne gidilmesi olumsuz olayların yaşanmasını önleyebilir.

içinde bulunduğumuz muazzam değişim ve dönüşüm sürecinde herkesin alacağı bireysel etki farklı. Göksel hareketler tabi ki herkesi etkisi altına alıyor ancak yaptığımız seçimlerle yaşam planımızdaki yol ayrımlarını belirliyoruz. Bu sebeple kendi gerçekliğimizi bularak günlük rutinimizi düzenlemek büyük önem taşıyor.

İçinde bulunduğumuz dönemde spiritüel çalışmalar yapıp eğitimlere devam etmek çok kişinin başvurduğu bir kişisel gelişim metodu. Ancak bu alınan bilgilerin içselleştirilerek hayata geçirilmesi çokta kolay olmayabiliyor.

Ego kontrolünün her zamankinden daha önemli olduğu bu süreçte  inatçı tutumlar içine girmeden ve direnmeden olaylara yaklaşmak fiziksel sorunların oluşmasını önleyebilir. Duygularımız ve egomuz arasındaki dengeyi sağlamak bu süre zarfında bizleri zorlayabilir.

Pandora’nın kutusu çoktan açılmıştı. Şimdi toplumumuzda yaşanan çürümüşlüğü ve erozyonu daha bir görünür kılan enerjiler hakim.

Ülkemizi her yönden zorlayacak etkiler MİLAT sayılabilecek bu tutulma ile aktifleşirken, geçmişten getirdiğimiz değerlerimize herşeye rağmen sahip çıkmak hepimizin öncelikli görevi olmalıdır.

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!