Enter your keyword

04 Aralık 2021 152 Saros numaralı Güneş tutulması

04 Aralık 2021 152 Saros numaralı Güneş tutulması

04 Aralık 2021 152 Saros numaralı Güneş tutulması

04 Aralık 2021 152 Saros numaralı Güneş tutulması

04 Aralık 2021 tarihinde 152 Saros numaralı Güneş tutulması 12° Yay burcunda Türkiye saati ile 10:42’de gerçekleşecek.

Aynı Saros numarasına sahip Güneş tutulması 01° Yay burcunda 23.11.2003 tarihinde yaşanmıştı.

Bu seriye ait bir sonraki tutulma 15.12.2039 tarihinde 23° Yay burcunda Güneş tutulması olarak deneyimlenecek.

Yükselen derecesi 15° Oğlak olan 2021 yılının son tutulmasında “sıfırlanan düğümler” hattı önümüze yeni bir dönemin açıldığına işaret ederken, global anlamda finansal zorlanmaların başlamasında etken olan çok özel gezegen kavuşumları bu sürece damgasını vuruyor olacak.

Bu çok özel kombinasyon için bir sonraki randevu 249 yıl sonra ve kollektife vereceği etki farklı konularda.

05.06.2020 tutulmasını bizlere hatırlatacak olan bu görünüm alt bantta çalışan Aslan semboliği ile bizleri sınarken, özellikle ani ve düşünülmeden alınan kararlar zarara uğramamıza yol açabilir.

Oluşabilecek öfke patlamalarına ve kazalara karşı dikkatli olunmalıdır. Özellikle inatçı tutumlar ve esnek davranamamak fiziksel olarak kemik kırılmalarına yol açabilir.

Tansiyon, felç ve kalp rahatsızlıklarında artışlar olacaktır. Özellikle kansızlık veya kan ile ilgili başka rahatsızlıkları olan kişilerin kontrollerini yaptırması sorunları en aza indirgeyebilir.

Şiddet anlamında artışların olacağı bu süreçte hali hazırda etkin halde olan depresyona eğilim yaşam kalitelerinde düşüşlere sebebiyet verecek.

Ülkemizde son günlerde yaşanan olaylar gözönüne alındığında sokakta insanların birbirlerine davranışları ve şuursuz hareketleri gerçekten akıl tutulması geçiren toplumumuz adına endişe vericidir.

Ahlak dışı hareketler, normalleştirilmeye çalışılan olaylar insanları germekten ve daha da umutsuzluğa sevk etmekten başka bir işe yaramıyor.

İnsanlığın empati yoksunluğu yaşadığı bu süreç pek çok bireyi hırpalasa da, bu çürümüşlüğün de bir sonu gelecektir. Kaos olmadan düzen de kurulamayacaktır…

Özellikle Türkiye haritası ile birlikte incelendiğinde otorite tarafından baskılanmış olan halkın aldığı sert etki açıkça görülüyor.

Güvenlik alanlarımızla ilgili bireysel ve ülkedeki askeri anlamdaki hareketlilik ileriki döneme damgasını vurabilir. Burada sağduyuyu kaybetmeden davranmak alacağımız zararı en aza indirgeyecektir.

İnsanlık adına büyük bir uyanış döneminin başlamasına şahitlik ettiğimiz bu zaman dilimi aslında “GÖRÜNÜR” halde olan tuzaklara beşer insanın nasıl kapıldığını görmek adına çarpıcı.

Finansal olarak başlayan çalkantılı dönem dalga dalga tüm ülkelere yayılarak halkın isyanı ve sömürü sistemine tepki şeklinde çok sert sokak hareketlerinin yaşanmasına neden olabilir.

Astrolojiyi gerçek anlamı ile okuyup yorumlayabilen astrologlar tarafından yıllardır dile getirilmeye çalışılan dönem artık gelmiştir. Özellikle bu anlamda 2018 kilit bir yıldır.

Pandora’nın kutusu çoktan açıldı. Kali Yuga süreci ile artık olayları tüm üçüncü boyut gerçekliği ile deneyimleme zamanı.

Evrensel kurallara bağlı olarak hareket etmeye çalışıp, kendini öğrenme yoluna adamışlar ve madde alemine bağımlılığı en aza indirgemiş olanlar için  daha rahat şekilde geçirilecek bu zorlu süreç, çoğu insan için şokla uyanışın simgesi olacaktır.

Yaşam planlarında ağır sınavlardan geçen herkese kolaylıklar dilerim.

 

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!