Enter your keyword

13 Ocak 2021 Yeniay

13 Ocak 2021 Yeniay

13 Ocak 2021 Yeniay

13 Ocak 2021 Yeniay

13 Ocak 2021 tarihinde Türkiye saati ile 08:00’de 23° Oğlak burcunda çok güçlü Plütonik bir Yeniay meydana gelecek.
Yükselen derecesi 14° Oğlak olan görünüm gezegenlerin birbirlerine çok yakın olan konumları sebebi ile etkisini içiçe geçmiş enerji yoğunluğuyla hayatlarımıza yansıtacak.
Altta katmanda çalışan Hermes’in etkisi ile detaycı ve takıntılı davranışlar yaratabilecek konular ön planda olabilir.
Özellikle kendimizle ve ikili ilişkiler içinde olduğumuz kişiler ve konularla ilgili olarak gizli kalmış her türlü konunun açığa çıkacağı bu dönem ciddi ve yakıcı olayları da beraberinde getiriyor.
Kontrolumuz dışında oluşacak durumlar şimdiye kadar bizden büyük bir beceri ile saklanmış konuların artık görünür olmasını sağlarken beraberinde hayal kırıklıklarını ve kopmaları da bireysel olarak yaşamlarımıza taşıyabilir.
Temmuz 2019 tarihinde tetiklenen enerjinin aktifleşmesine de imkan tanıyacak olan Yeniay yukarıda bahsettiğim olayların açığa çıkması ile birlikte sonlanmaları beraberinde getirirken bizleri yeni bir yapılanma içine sokacaktır.
Uranüs durağan enerjisi ile ve ev konumu ile dikkat çekerken özellikle yakın arkadaş çevremiz ve akrabalarla olan ilişkilerimizi ilgilendiren konularda gerginliklerin oluşabileceğinin sinyallerini veriyor.
Öfke patlamaları, saldırgan davranışlar tavan yapabilir. Bunun farkında olarak kontrollu davranmak faydalı olacaktır. Özellikle trafikte oluşabilecek kazalara ve agresif durumlara karşı tedbirli davranmak bizleri koruyacaktır.
Derin bir kişisel sorgulama sürecine girebileceğimize işaret eden bu görünüm duygularımızı ifade etmek isterken kısıtlanmaların da yaşanabileceğini gösteriyor.
Çok değişken olabilecek hava olaylarını ve havayolları ile ilgili tüm konuları da gündeme taşıyabilecek olan bu süreç, özellikle önümüzdeki iki haftalık zaman diliminde bizleri daha önce deneyimlememiş olduğumuz Uranüsyen olaylarla yüzyüze bırakabilir.
Bütün inançları yerle bir edebilecek olan “gerçeklik” sansasyonel olayların yaşanmasına imkan tanıyacaktır. Burada dikkat etmemiz gereken şey gücümüzün farkında olarak yeni bir çağ geçişi ile birlikte zihin yapımızın da değişime uğrayacağını kabul etmek olacaktır.
Beklendiği şekilde sert başlayan 2021 yılı, önceki yıllarda aldığımız etkilerin açığa çıkması ile çok farklı deneyimleri önümüze sunuyor olacak.
Özellikle insanlığın bilinç değişimi ve sistemin yeniden oluşturulması sürecinde her anlamda GÖÇ bu yıla ana tema olarak damgasını vurabilir.
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog
error: Content is protected !!