Enter your keyword

27 Nisan 2021 Dolunay

27 Nisan 2021 Dolunay

27 Nisan 2021 Dolunay

27 Nisan 2021 Dolunay

27 Nisan 2021 tarihinde Türkiye saati ile 06:31’de Başak’ın evinde 07° Akrep burcunda çok kuvvetli bir Dolunay gerçekleşecek.
Yükselen derecesi 14° Boğa olan bu göksel etkide haritanın patronu “S” pozisyonu ile dikkat çekerken, alt katmanda Terazi arketipi aktif.
Günlük yaşam rutinimiz ve bilinçaltımız ile ilgili konular hakkında bir takım sorgulamaları ve sonlanmaları beraberinde getirebilecek olan bu etki, dönüşüm enerjisini bizlere derinden hissettiriyor olacak.
Beklenmeyeni bekleyebileceğimiz bu etki ile özellikle otorite figürleri ile oluşabilecek fikir ayrılıkları yada kısıtlanma hissedebileceğimiz konular ön plana çıkabilir.
Aile büyüklerinin sağlıkları ile ilgili gelişmelerin de olabileceği bu dönemde özellikle kariyer ve aile içi kavramlarla ilgili konular bu sürece damgasını vurabilir.
Duygularımız ve iç dünyamız ile ilgili olarak kendimizi baskı altında hissedebileceğimiz bu zaman dilimi, özellikle kendi benliğimiz ve öz değerlerimiz ile ilgili konularda bizleri düşünmeye sevk edebilir.
Sorgulama ihtiyacı ile günlük yaşantımızda karşı karşıya olduğumuz kavramları derin incelemeye almamız ve işin derinine inmemiz, bizleri karşı karşıya kalabileceğimiz gerçeklerle günlük rutinimizde köklü değişim yapmaya yada yeniden yapılanmaya itebilir.
Sahip olduğumuz kaynaklara daha bir sıkı sıkı sarılma ihtiyacı hissedebileceğimiz bu süreçte, kendimizde yeni bir atılım yapmak için enerji yada hevesi bulamayabiliriz.
Olanı elimizde tutma güdüsü ile yeni ve risk taşımayan projeleri değerlendirirken esnek olmakta zorlanma ve inatçı tutumlar belki büyük fırsatların kaçmasına sebebiyet verebilir.
Bu özel zaman diliminde bizlerden yeniye adapte olmamız, esnememiz ve eski alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz isteniyor. Gereğini yapabilenler yeni döngüye biraz daha yumuşak geçiş ile adapte olabilecek.
“İnsanın insandan ayrıldığı” bu özel dönem kendi özümüzle irtibata geçme ve kim olduğumuzun idrakine varma konusunda bizlere destek verirken, bir takım özel yeteneklerimizin açığa çıkmasına da olanak sağlıyor.
Süreç ne kadar sancılı olsa da; ilahi sistemde yer alan olumlu ve olumsuzluk kavramları içiçe varoluşu oluşturarak, bireysel anlamda deneyimlediğimiz olaylarla büyük planda bilincimizin gelişmesine katkıda bulunuyor….
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog
error: Content is protected !!