Enter your keyword

05 Mayıs 2023 Akrep burcunda Ay tutulması

05 Mayıs 2023 Akrep burcunda Ay tutulması

05 Mayıs 2023 Akrep burcunda Ay tutulması

05 Mayıs 2023 Akrep burcunda Ay tutulması

05 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye saati ile 20:33’te 141 Saros numaralı Ay tutulması 14° Akrep burcunda gerçekleşecek.
Pasifik okyanusunu kapsayan coğrafyadan itibaren Avustralya, tüm Asya, Avrupa( Portekiz ve İngiltere’nin bir kısmı hariç) ve Afrika’dan izlenebilecek olan bu tutulma 2023 yılının son Akrep tutulması olarak hatırlanacak.
141 numaralı seriye ait son tutulma 15.01.2010 tarihinde Güneş tutulması olarak deneyimlenmişti.
Akrep burcuna ait bir sonraki tutulma 07.05.2031 tarihinde Ay tutulması olarak gerçekleşecek.
Yükselen derecesi 25° Akrep olan bu görünümde hakim olan enerji Uranüsyen.
Günlük yaşantımızı ve psikolojik alanımızı derinden etkileyecek olan bu tutulma, karmik konularla alakalı kapanışlara da işaret etmekte.
Rüyaların aktifleşmesi, ölüm ve ötesini sorgulama ile derin korkuların su yüzüne çıkması çok muhtemel olan bu dönemde, içsel arayışlar yaşanabilir.
Bükülen zaman ile birlikte yaşanabilecek dejavular, algıda kaymalar ve boyutsal karmaşalar da kafa karışıklarına sebebiyet verebilir.
Damar hastalıkları, zehirlenmeler, patlamalar, yangınlar, kargaşa, kayıplar, suça eğilim, hırsızlıklar, suistimaller yine bu tutulmanın etkisi ile yaşanabilecek potansiyel olaylar olarak hatırlanmalı ve mümkünse önlemler alınmalıdır.
Türkiye adına çok önemli olayların şekillenmesinde rol oynayacak olan bu tutulma özellikle halkımızın alacağı direk etkiye işaret ederken; aile, yuva, sınırlarımız ve güvenlik konularının ön plana çıkmasına öncülük edebilir.
Toplumu tedirgin eden yeni göç hareketlerinin yanı sıra, hassas olunan milli konular bilinçli olarak manipüle edelirken sağduyulu davranmak büyük önem taşıyor. Ancak maddi ve manevi olarak baskı altında olan, ayrıştırılan ve gerilen halkımız bunu ne kadar daha başarabilir o da soru işareti olarak zihinlerde….
Çocukların ve gençlerin zarar görmemesi adına korunup kollanması bu süreçte daha da büyük önem taşımaktadır.
Geleceğimizin teminatı olan genç nüfusumuz jenerasyon etkisi ile ciddi iletişim problemleri yaşarken, tetiklenen Uranüsyen gelişmeler kimlik arayışlarını ve adaptasyon sorunlarını beraberinde getiriyor.
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zaman diliminde geleceğin bilgisine hakim gençlerimize, potansiyellerine ve yeni çağa uygun fırsatlar için destek vermek ve yüreklendirmek boynumuzun borcudur.
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Ezoterik Karma Astrolog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!