Enter your keyword

Oğlak burcunda Plütonik Dolunay 13.07.2022

Oğlak burcunda Plütonik Dolunay 13.07.2022

Oğlak burcunda Plütonik Dolunay 13.07.2022

Oğlak burcunda Plütonik Dolunay

13 Temmuz 2022 tarihinde Türkiye saati ile 20:37’de 21° Oğlak burcunda Plütonik bir Dolunay meydana gelecek.

Yükselen derecesi 11° Kova olan bu görünümde Zeus’un enerjisi alt katmanda hakim.
Yıkımların ve yeni düzenlerin inşasında başrolde olan küçük dev gezegen, sistemin patronu PLÜTON. Entropi yasaları da kendisinden sorulur. Önünde hiç bir kuvvet duramaz. Ya dönüşürsünüz yada son çıkış kapısından sizi yoldaşı CHARON ile güzelce uğurlar. Başka planlarla yeniden yeniden gelir gidersiniz,  ta ki evrensel sevgiyi gerçekten içselleştirene kadar….Kendinizi gerçekten sevmeyi öğrenene kadar….
Düzeninizi ve alışkanlıklarınızı değiştirmeye istekli değilseniz ve bunları değiştirme zamanınız gelmiş ise, öyle bir dönüşüm enerjisini aktif hale getirir ki kendinizi bile tanıyamazsınız.
Herkes tanışmıştır bu enerji ile, gerek kendi yaşamınızdan gerekse çevrenizdeki insanların yaşamlarından. Hiç acıması yoktur….
İşte o Plütonik günlerden geçerken, yaşadıklarımızı bir düşünün. Neler değişti hayatımızda? Pandemi günlerinde yaşamını sorgulayanların çoğu şimdi boşanma kuyruklarında mesela. Bu sadece küçük bir örnek. Para ile her şeyin elde edilemeyeceğini öğrendi çoğu insan. Evler dar geldi…. Olumlu yönde değişenler de oldu. Değişim hep kötü anlamda olacak değil tabi ki…
Ağır deneyimler almadan da değişebileceğimiz bir enerji ağındayken acı ile dönüşmeyi tercih edenler çok. Kodlar bu şekilde.
Bu Dolunay 12. evdeki konumu ile bilinçaltımıza çok etki edecek şekilde enerjisini akıtıyor olacak. Rüyalarımız çok aktif.
Gizli kapaklı ne varsa her şey su yüzüne çıkabilir, sarsıcı gerçekler çoğu insan için ağır gelebilir. Dünya çapındaki ifşalar….
Düğümler 19° iken, Akrep- Boğa aksı tetiklenmişken üzerine bu Dolunay’ın 21° 21′ olması ne kadar da dikkat çekici…. Jenerasyon gezegenleri retro ve yeni düzen kurucu Ay düğümü ile kol kola.
1930’lu yıllarda keşfedildiğinde Mafya ortaya çıkmıştı. Devlet yönetimlerindeki gizli ağlar, yeraltı dünyasının karanlık güçleri, hesaplaşmalar. Kara para, insan ticareti ve hasadı….Ölüm…..
Ülke haritamızdaki konumu ile halkımızın da dönüşümüne katkıda bulunurken ağır krizleri yaşatıyor. Ay ve Plüton’un kavuşumu duygularımızı da dönüştürecek… Duygusal bir halkız. Günlük rutinimizi değiştirecek, para kazanma şeklimizi değiştirecek, dünya çapındaki ekonomik dengeyi değiştirecek.
Huzuru kaçan Avrupa halklarını da değiştirecek. Çok soğuk bir kış bizi bekliyor. Enerji sıkıntısına yeni formül arayışları ne kadar etkili olacak bilinmez ama Kova burcuna geçene kadar herkese bir dokunacak. Sonra yepyeni konularla ve yenilenen enerjisi ile kolektifte insanları daha da, bu sefer her türlü hava olayları ile değiştirecek ve bu döngü devam edip gidecek.
İnsanlık olarak bize düşen dönüşüme ayak uydurmak ve ölüm olgusu ile yüzleşmek olacaktır. Ölüm de bir dönüşüm, etrafımıza baktığımızda insanların hiç ölmeyecekmiş gibi davrandıklarını gözlemlemek de kendi adıma deneyimlediğim dönüşümün bir parçası.
Her anlamda karmaşıklığın yaşandığı bu zaman diliminde, gerçek anlamda içsel huzuru bulmak ne kadar zor olsa da imkansız değil. Korku enerjisini bir kenara bırakarak yaşamımızın son gününe kadar mücadele etmek ve kendimizi eğitmek etrafımızda gelişen olumsuzluklardan bizleri kısmen de olsa koruyabilir.
Yaşam planlarında herkese kolaylıklar dilerim.
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!