Enter your keyword

Akrep Burcunda Güneş tutulması 25 Ekim 2022

Akrep Burcunda Güneş tutulması 25 Ekim 2022

Akrep Burcunda Güneş tutulması 25 Ekim 2022

Akrep Burcunda Güneş tutulması 25 Ekim 2022

25 Ekim 2022 tarihinde Ankara saati ile 13:48’de 124 Saros numaralı Güneş tutulması 02° Akrep burcunda gerçekleşecek.

Aynı Saros numarasına ait bir önceki tutulma 31.01.2018 tarihinde 11° Aslan burcunda Ay tutulması olarak yaşanmıştı.

Biraz daha geriye bakıldığında 21.01.2000 tarihi de aynı tutulma serisi ve burç özelliği ile dikkat çekiyor.
Bu tarihler dikkate alındığında ve sonrasında gelişen olaylar incelendiğinde 25 Ekim 2022 tarihinin unutulmayacak bir döneme işaret ettiğini söyleyebiliriz.
Açılan portal büyük bir değişim enerjisi ile birlikte global derin krize de işaret etmekte. Zira Avrupa’yı sarmalayan enerji krizi yine bu tutulma etkilerinden sadece bir tanesi olarak gündemdeki yerini koruyor.
Türkiye için çok büyük önem taşıyan bu Akrepsel döngü, kuruluş haritasındaki semboliklerle birleştirildiğinde 100. yıla yaklaşırken yaşanacak dönüşümlere ışık tutuyor.
Özellikle Rusya ( Sibirya bölgesi), Kazakistan, kısmen Özbekistan, Ortadoğu ve Avrupa’yı dalga dalga etkisi altına alacak olan bu tutulma etkisi, geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen yeni enerji politikaları ve değişen dengelerle ülkemiz lehine sonuçlar sağlıyor.
Yakın planda öne çıkacak olan konular diplomasi, hukuk, yüksek eğitim olarak baskın. Ancak şiddetli yer hareketleri, volkan patlamaları, nükleer silahlar, enerji santralleri, savaş, ölüm ve yeraltı kaynakları bu tutulmanın ana konuları olarak baş rolde.
Milat olarak kabul edilebilinecek bu Akrep tutulması dünyadaki dengelerin hem askeri, hem finansal hem de jeolojik olarak değişeceğine dair sert işaretler barındırıyor.
Öyle yada böyle herkesin hayatında bir takım değişikliklerin yaşanmasına sebebiyet verecek olan bu göksel etki, bireysel ve toplumsal kırılmaların yanı sıra büyük göç hareketlerinin başlamasında da etken olacaktır.
Geçtiğimiz günlerde ülkemizde yaşanan maden faciası da bu tutulmanın etkisi ile oluşmuş üzücü bir olaydır. Bu konu ile ilgili olarak işletmelerin önlemlerini arttırması yeni faciaların önüne geçilmesini önleyebilir.
Patlamalar, cinayetler, cinsel yolla bulaşan bütün hastalıklar bu tutulma konusu içine girerken, ifşalar, karanlık ve mafyatik hesaplaşmalar gündeme damgasını da vurabilir.
Ülkemizde kanser ile savaşan pek çok insan var. Herkese iyilikler diliyorum, ön tanı ve erken tedavi hayat kurtarıyor. Hasta yada sağlıklı herkesin bu bilinç ile ertelemeden gerekli kontrollerini yaptırması bu tutulma döngüsü ile daha da bir önem kazanıyor.
Yediklerimiz ve içtiklerimizin hormonlarla, katkı maddeleri ile zehire dönüştüğünü de hatırlarsak, artık beslenme kültürümüzü değiştirmemiz ve alınacak ilave takviyelerle vücudumuzu desteklememiz bir zorunluluk haline dönüşüyor.
Metastas ile ilgili kavramlar tavan yapabilir. Ülkemizin doktorları zorlu şartlar altında görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyor. Paniğe kapılmadan farklı bir bilinç ile vücudumuzu takibe alalım ve sağlık çalışanlarımıza destek olalım. Akrep semboliği şifaya da işaret eder.
Türkiye’de hakim olan enerji şu an için çok ağır. Ülkenin genel şartları, ekonomik ve sosyal durum insanları derin depresyona sürüklüyor. Bu ağır kırılma döngüsü bizleri köklerimizi sorgulamaya ve millet olarak genlerdeki hafızayı hatırlamaya zorlayabilir. Yapılan yeni yatırımlar, silahlanma ile ilgili projeler ve imzalanan antlaşmalar KADİM ruhun uyanışı adına çok büyük anlamlar içeriyor.
Ülkemizin dirliği ve bütünlüğü adına gelişen olaylara partiler üstü bilinç ile yaklaşmak, bütünü yakalamaya çalışmak hayati önem taşımaktadır.
Bu tutulmanın ülkemiz ve dünya adına barışı destekleyici olaylara vesile olmasını temenni ederim.
Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger
Ezoterik Karma Astrolog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!