Enter your keyword

26 Mayıs Ay tutulması

26 Mayıs Ay tutulması

26 Mayıs Ay tutulması

26 Mayıs Ay tutulması

26 Mayıs 2021 tarihinde Türkiye saati ile 14:13’te 05° Yay burcunda bir Ay tutulması yaşanacak.
Yükselen derecesi 23° Başak olan göksel etkide düğümler 11° ile dikkat çekerken Karmanın efendisi “S” pozisyonunda.
Terazi arketipinin alt bantta hakim olduğu bu görünümde ülke gündemini meşgul eden iddialarla bağlantılı olarak adalet, hak ve hukuk konularının ön plana çıkacağı net bir şekilde görülüyor.
Merkür’ün durağan pozisyonu akıl tutulmasını ve retro hareketine başlayışı ile de geçmiş dönemlerde bitirilmeyen konuların ve yarım kalan işlerin tamamlanması konusunda kendini hatırlatacağına işaret ediyor.
Hermes’in bulunduğu ev konumu toplum önünde yaşanacaklara dair bilgi verirken, İkizler burcu semboliği ile her türlü haberleşme ve iletişim konularının bu kapsamda önem taşıyacağını görüyoruz.
Astrolojinin yaşamın akışı içinde inanılmaz bir yol haritası görevi görmesi ve gökyüzünde olanın yeryüzüne yansıması, evren ile iletişim içinde olup sembolleri takip edenleri her seferinde hayrete düşürüyor.
Harmonia hatırladığımız derecesi ile her ne kadar olumlu pozisyondaymış gibi görünse de enerjisini sevmediği sabit yıldıza doğru yol alırken olumsuz çalıştırıyor.
Türkiye haritası ile birlikte bakıldığında 5. evde gerçekleşecek olan Ay tutulmasının, toplumu ve muhalefet liderlerini ilgilendiren etkisinin yanında eğlence sektörünü de kapsayan haberlerin ön plana çıkabileceğine dair bilgiyi alıyoruz.
Toplumun genel anlamda direk olarak psikolojisine yansıyacak etkilerin alınacağını söylemek isabetli olacaktır. Derece aralığı ekonomik konularla beraber toprak altına işaret ediyor.
2035 yıllarına kadar devam edebileceği gözlenen ve ülke olarak etkisi altında olacağımız dönüşüm süreci sancılı bir şekilde aktive olurken, daha önceki dönemlerde yaptığımız uyarılar ile yaşamlarımızın artık eskisi gibi olamayacağına dair verdiğimiz bilgilerle artık ne demek istendiği anlaşılmıştır.
Bu süreç ile birlikte kişisel olarak ve ülkemiz adına yapabileceğimiz en en anlamlı şey birlik ve beraberliğimizi koruyarak değerlerimize sahip çıkmak olacaktır.
Dengelerle ilgili değişimlerin yaşanacağı kırılma döneminde, özellikle kadın figürler ve enerjisi ile ilgili beklenen yükselişin gerçekleşmesi bu bilincin günlük yaşamımızda etkin bir şekilde kullanılması ile mümkün olabileceğine inananlardanım…..
Saygılarımla,
Nermin Kılınç Glauninger
Karma Astrolog
error: Content is protected !!