Enter your keyword

16.04.2022 Terazi burcunda Dolunay

16.04.2022 Terazi burcunda Dolunay

16.04.2022 Terazi burcunda Dolunay

16.04.2022 Terazi burcunda Dolunay

16.04.2022 tarihinde Türkiye saati ile 21:54’te 26° Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Yükselen derecesi 23° olan bu görünüm Merkür’ün baskın enerjisi altında yaşamlarımıza yeni katkılar sağlayacak.

Her türlü yazılı ve görsel iletişimle ilgili bilgi akışı ihtiyacı artarken, adalet ve hukuk ile kavramlar ön plana çıkabilir.

Sabit yıldızın verdiği etki ile yabancı ülkelere yapılan yolculuktan sağlanan faydalar ve yurtdışı ile ilgili işlerde alınabilecek başarılar günlük rutinimize etki edecek.

2022 yılının bu ilk Dolunay’ı başlangıç enerjisini taşırken, Plütonik etki ile dönüşüme de işaret ediyor.

Neptün’ün olumlu şifa yanı pek çok kişi için ilahi korumaya da işaret ederken, herkesin bu etki altında olacağını beklemek doğru olmaz.

Erdem ve ahlak kurallarını yaşamlarımıza birebir uygulayabildik ise ne mutlu bize. Farkında olmadan hatalar yapmış olabiliriz. Bilerek ve kasıtlı olarak zarar verdiysek ‘İLAHİ ADALET’ mekanizması devrede. Kopuşlar, kayıplar, ruhsal çöküş ve psikolojik sorunlar……

‘İnsanın insandan seçildiği’ dönem geçti gitti…. Şimdi ödüllerin de verilme zamanıdır belki….. Neptün’ün Balık burcundaki şifası ve merhameti bittiğinde ne yapacağız? Birkaç yıla elini eteğini çekecek üzerimizden.

Çakma şifacılar, batının dayattığı tekniklerle ilerleyen ve maddi kaygılarla verilen telkinler nereye kadar gider? Sistem bir yerde dur diyecektir tabi ki…. Yardımı kestiğinde de sudan çıkmış balık gibi kalınır dımdızlak…

Hani egolar nereye gitti? Uçup kaçmalar, ben ben ben, ben özelim nidaları…..

Boğa-Akrep aksındaki tutulmalar ve yaklaşık 18 aylık döngünün etkisi ay sonu itibarı ile iyiden iyiye hissedilir olacak.

Ülkemiz adına alınacak etki sert. Adalet ve hukuk ile ilgili alınacak yeni kararlar tartışmalara yol açabilir.

Toplum içinde hissedilen baskı çok arttı. İnsanlar patlamaya hazır bomba gibi. Ayrışmalar ve ötekileştirme had safhada. Buna rağmen sağduyulu davranılmalı, kitlesel hareketler yıkıcı sonuçlar doğurur.

Finansal açıdan çok zor bir dönemden geçtiğimiz bir gerçek, bu durum uzunca bir süre etkili olacak. Hiç kimse hiçbir şeyin düzeleceğini kısa vadede beklemesin. Emek etmeden, iyi düşünelim iyi olsun mantığı ile hiçbir yere varamayacağız. Çalışmaktan başka hiçbir çaremiz yoktur…

Bahaneler bulma ve erteleme zamanlarını çoktan geçtik. Vakit herşeyden daha önemli artık. Yaşımız ne olursa olsun çalışmak, üretmek ve eğitim almak durumundayız.

Gençlerimiz aldıkları jenerasyon etkisi ile de depresyonla boğuşuyor. Onlara örnek olmak adına gücümüzü kuşanarak harekete geçelim. Yaşamdan kopmalarına izin vermeyelim.

İçimizdeki Lotus çiçeğinin açması ve hazinenin ortaya çıkması için doğru zamanda doğru kişilerle karşılaşmanızı tüm kalbimle dilerim.

Saygılarımla,

Nermin Kılınç Glauninger

Karma Astrolog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!